שרית בנבנישתי

שרית בנבנישתי

רואת חשבון, בעלת תואר במנהל עסקים, ו-MA במשפטים לרואי חשבון מאוניברסיטת בר אילן. משנת 1998, מרצה לחשבונאות – במסלול האקדמי "המכללה למנהל", ב"מרכז האקדמי פרס" ובמוסדות לימוד נוספים וכן מרצה בקורסי חשבי שכר ובימי עיון לחשבי שכר מאת לשכת רואי החשבון.

בשלוש השנים האחרונות מרצה מצטיינת ב"מכללה למנהל", בעלת שיעור הצלחה גבוה בבחינות לשכת רואי חשבון.

מעל עשור התמחתה בביקורת חברות ומלכ"רים במשרד רו"ח וב-5 השנים האחרונות הינה בעלת משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות.

אודות המרכז להכשרה מעשית

המרכז להכשרה מעשית נוצר מתוך הבנה רחבה של שוק העבודה, וההכרה כי מתקיים פער בין המעסיקים אשר מעדיפים להעסיק עובדים עם ניסיון, לבין הסטודנטים המסיימים את לימודיהם, אך מתקשים למצוא מעסיק שיאפשר להם לצבור את הניסיון הנדרש.

מתוך ההבנה הזו, הקמנו את בית הספר והקורסים שבתוכו במטרה לתת את הפרקטיקה הנדרשת לכם, הסטודנטים לקדם את הקריירה שלכם אל המסלול אליו אתם שואפים, על ידי העמקה, הבנה ויישום של החומרים התיאורטיים לכדי עבודה בפועל.

אודות המרצים במרכז להכשרה מעשית

במרכז להכשרה מעשית מלמדים טובי המרצים בתחום, בעלי ידע וניסיון רב בהכשרה.

 

הקורסים

קורס הנהלת חשבונות מעשית 

מה עושים כשיש צורך לפתוח חברה?  איך מקימים אינדקסים? איך מגדירים קודי מיון ותנועה? איך מכינים דו"חות מאזן? בקורס תקבלו מענה לכל השאלות הללו ועוד, ובעיקר את כל הכלים הפרקטיים להתחיל לעבוד כמנהלי חשבונות עם הבנה וניסיון אמיתי של התחום.

קורס חשבי שכר

הכנת משכורות הן הרבה מעבר לתשלום סכום חודשי לעובדים, מדובר בעולם ומלואו של הפרשות, תקנות, חוקי עבודה, זכויות סוציאליות וכמובן משמעויות פיננסיות לעסק. זו הסיבה שחשב השכר הנו תפקיד רגיש ומשמעותי, המחייב מקצוענות, דיוק וסדר ברמות הגבוהות ביותר, לא לשווא הקורס בפיקוח לשכת רואי החשבון ודורש מחויבות ארוכה להתפתחות השלב הבא בקריירה שלך.